מה מסתתר מאחורי המילה "טלפתיה"?

בעבור רבים, טלפתיה הוא עולם מסתורי ומרתק למדי. על כן, ביקשנו מזיגי, אמן חושים בין לאומי להסביר לכם מה מסתתר מאחורי המילה טלפתיה, ומדוע מדובר במופע אשר מהווה כיום את חוד החנית בעולם הבידור.

טלפתיה – עולם מסתורי ומרתק

טלפתיה מהווה כיום את אחד התחומים הנחקרים ביותר בעולם, וזאת לאור היכולת הבלתי נתפסת של אנשים לקרוא באמצעות המחשבה. למעשה, ע"פ זיגי, אמן חושים בעל ניסיון של שנים רבות בתחום, מדובר בעולם מרתק אשר מתבסס על תקשורת לא מילולית, כאשר ישנם אלמנטים בתוך הטלפתיה אשר מאפשרים לאמן לקרוא את המחשבות של האדם השני, לעיתים באופן מלא ולעיתים באופן חלקי. בנוסף מסביר זיגי כי עולם הטלפתיה משלב לא רק קריאת מחשבות אלא לעיתים מאפשר גם להפעיל אדם גם ללא רצונו המודע, כאשר במקרים כאלה מתבצע תהליך של ניתוק בין המחשבה לבין הביצוע. מדובר בפרקטיקה מורכבת למדי להסבר, אולם חשוב להבין כי מדובר באלמנטים ייחודים אשר נלמדים במשך שנים ארוכות, עד לביסוס שלהן באופן מלא בהופעה מול קהל אשר יכול להיות כמה עשרות ועד אלפים.

 

מופעי טלפתיה – מבוקשים יותר מאי פעם

ע"פ זיגי, בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד מופעי הטלפתיה הפכו למופעים מבוקשים ביותר באירועים כמו גם בכנסים משפחתיים, וזאת משום שמדובר במופע אשר מאתגר את הקהל מבחינה מחשבתית כמו גם גורם ליצירתיות רבה ולפתיחות במחשבה. לרוב, מדובר בהפעלה של הקהל ועל כן מדובר באטרקציה כיפית למדי לכל הגילאים, כאשר ע"פ זיגי גם הספקנים ביותר ייווכחו לדעת כי מדובר במופע אמיתי לחלוטין אשר מראה עד כמה המוח של האדם יכול להיות יצירתי, פורץ דרך ובעיקר – כזה אשר מוכיח כי גבולות יש רק בדמיון.

מופע טלפתיה בלתי נשכח – באמצעות זיגי אמן חושים

מופע הטלפתיה של זיגי מהווה כיום את המופע המוביל בתחום הטלפתיה, וזאת לאור אלמנטים ייחודים אותם פיתח זיגי ברבות השנים. למעשה, ע"פ דבריו של זיגי, מדובר במופע אינטראקטיבי אשר משלב יכולות בלתי רגילות אשר כוללות קריאת מחשבות, הפעלה של קהל, אלמנטים של משחק ומחשבה כמו גם התאמה אישית לקונספט של האירוע ולגיל של האורחים. לכן, מדובר במופע אשר מהווה את המיטב של המיטב בתחום, וכעת גם לכם את יש ההזדמנות לצפות בו. הזמנת מופע טלפתיה באמצעות זיגי אמן החושים יכולה להתבצע באמצעות פנייה לאתר בכתובת https://zeegee.co.il או דרך יצירת קשר במספר 052-3399049 ובכך תוכלו גם אתם להצטרף לאלפי הישראלים אשר צפו במופע המרהיב של זיגי והבינו כי מדובר באמן חושים מוביל, מקצוען ומיומן אשר ידע להפעיל את הקסמים שלו עליכם – עד שלא תוכלו לדעת מתי מדובר בטלפתיה ומתי במציאות. קדימה, למה אתם מחכים? ההזדמנות שלכם נמצאת בלחיצת כפתור.